18.01.2014 toimus Salme Kultuurikeskuses tantsupeo „Puudutus“ B1-rühmaliigi tantsude ettetantsimine. Kuna meie rühma  koosseis on viimastel aastatel väga suurearvuliseks kasvanud, siis olemegi tantsupeole minemas kahe koosseisuga. Känd ja Käbidel oli au astuda lavale B1 rühmadest kõige esimesena, et näidata ette kuidas me olime kodus tantsud selgeks õppinud. Sellel korral esineti kahe rühma kaupa. Meile sobis see hästi ja oli väga kodune tunne „omade inimestega“ „kõrge kohtu“ ees tantsida.

Esimeseks kaheks tantsuks olid „Pere labajalg“ ja „Ootuse lugu“. Avaesinejatena oli meil ikka väike lavapabin sees ja nii ei pääsenud me ka väikestest apsakatest. Järgnevalt tuli ette tantsida „Tantsukutse“ ja „Puudutuse aja“. Viimaseks proovikiviks esitasid meie mehed tantsu „Isad ja pojad“. Meestetantsu tantsisime me aga niivõrd mõnusa hooga, et jäime silma ka „Postimehe“ fotograafile Liis Treimannile, kes tegi meestest toreda pildi. Seesama foto ehtis kogu laupäevase päeva tantsupeo tantsude ettetantsimise artiklit „Postimehe“ interneti versioonis.

Üldiselt olime enda esinemisega üsna rahul, kuigi tööd on veel  teha, et ka märtsi  ülevaatusel väärikalt esineda. Lisaks õpitud tantsude kordamisele tuleb selgeks õppida täiendavalt veel kaks tantsu.

 

Meeste tants-18012014

 

Foto Liis Treimann (“Postimees”)